Nagrody

W XII edycji ogólnopolskiego konkursu Project Master nasza Katedra odnotowała dwa sukcesy:

• w kategorii najlepsza praca doktorska zwyciężyła dr Dorota Skowron , autorka rozprawy pt. „Metoda harmonogramowania projektów badawczo-rozwojowych w sektorze nauki, oparta na koncepcji adaptacyjnego zarządzania projektami”, napisanej pod kierunkiem dr hab. inż. Doroty Kuchty;
  • w kategorii prace magisterskie wyróżnienie otrzymała mgr Joanna Staciwa, autorka pracy pt. „Proces planowania projektów badawczych”, napisanej pod kierunkiem dr inż. Agaty Klaus-Rosińskiej.

nagrody

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami, organizowany przez International Project Management Association (IPMA) Polska we współpracy z Wydziałem Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, pod patronatem honorowym MNiSW, NCBiR oraz KPK PB UE.